FrameByFrame

FrameByFrame Mac için

Motion film oluşturmayı durdur

FramebyFrame web kameranız ile stopmotion oluşturmak için temel bir uygulamadır. Bir iSight kameranız varsa, FramebyFrame'in kullanımı çok kolaydır. Kısmından herhangi bir konfigürasyon almaz, fotoğraf çekmek için küçük kamera düğmesine...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • İSight ile çalışır
  • Kullanımı kolay

DEZAVANTAJLAR

  • Çok temel düzenleme
  • Çerçeve kaydırıcı

Fena değil
6

FramebyFrame web kameranız ile stopmotion oluşturmak için temel bir uygulamadır.

Bir iSight kameranız varsa, FramebyFrame'in kullanımı çok kolaydır. Kısmından herhangi bir konfigürasyon almaz, fotoğraf çekmek için küçük kamera düğmesine basın ve web kameranızın istediğiniz şeyi yakaladığından emin olun. Alttaki zaman çizelgesi, tüm farklı çekimlerinizi gösterir. FramebyFrame, kameranızın solda ve sağda üst üste bindirilen tüm kareleri kaydettiğini gösterir. Makas düğmesi istenmeyen kareleri silmenizi sağlayacaktır.

Biz FramebyFrame biraz çok temel bulduk ve Boinx iStopMotion gibi bir uygulama ile karşılaştırıldığında, gerçekten çok sınırlı görünüyor. Kare hızını 0'dan 30'a kadar ayarlayabilmenize rağmen, neyin değişeceğine dair bir açıklama yoktur. Arayüz ayrıca biraz kalabalıktı ve zaman çizelgesi her zaman farklı çekimlerin net bir görünümünü vermedi.

Eğer stopmotion videoları oluşturmak için gerçekten bir program arıyorsanız, FramebyFrame'i seveceksiniz. Daha temiz ve daha gelişmiş Boinx iStopMotion'u tavsiye ediyoruz.

mac için Multimedya en fazla indirilenler

FrameByFrame

İndir

FrameByFrame 1.4

FrameByFrame hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×